W 2022 roku 60% internetowych klientów pochodziło z urządzeń mobilnych. Czy Twoja strona jest na to Gotowa?   Zadzwoń Teraz! 666-522-018 Napisz Email

Strony internetowe Konin

Strona internetowa to miejsce pierwszego kontaktu.
Klient – Twoja organizacja.

Odwiedzający witrynę może nabrać zaufania do firmy, jeśli strona będzie odpowiednio ciekawa, z profesjonalną ofertą i portfolio. Niestety wielu przedsiębiorców traktuje tworzenie strony www z przymusu, jako zbędny wydatek, nie rozumiejąc potencjału. Skutkiem olewającego podejścia są kiepskie efekty końcowe, błędy i bez sensowna funkcjonalność. Pamiętaj, że kiepska strona internetowa, czasem najtańsza, naraża organizację na straty wizerunkowe i finansowe.

Idealna Strona dla Twojej firm

Pierwsze wrażenie robimy tylko raz i ta zasada idealnie pasuje do działań w Internecie. Możesz posiadać najlepszych handlowców, ale często jedno kliknięcie wystarczy, aby klient odrzucił ofertę. Wyobraź sobie, że szukasz noclegów nad morzem. Wchodzisz na stronę internetową pensjonatu, a strona wygląda jak z lat 90-tych, brak aktualnych zdjęć, które nie dają się powiększyć. Co z tego, że cena i okolica są fantastyczne, jak kiepski wizerunek w Internecie przekreślił szansę na zdobycie klienta Strony www Pleszew

strony internetowe konin, strony www Konin
strony internetowe Konin, strony www Konin

Zaniedbując stronę www godzisz się na stratę dużej części klientów już na samym starcie. Ilość pracy i pieniędzy, aby przekonać ludzi, do powrotu będzie bardzo wysoka, a często niemożliwa. Pamiętając nazwę firmy, osoby nie klikną ponownie w link w wyszukiwarce. Będą pamiętali, że pod tym adresem kryje się ta straszna strona www.

„Mam sporo stałych klientów, stronę zmienimy w przyszłości”. To jedna z najczęstszych słyszanych wymówek przedsiębiorców, tych dużych i małych. W dobie świata wirtualnego i mediów społecznościowych, wciąż wielu mikroprzedsiębiorców dopuszcza się zaniedbań.

Funkcjonalność strony www

To, aby sklep internetowy był czytelny, atrakcyjny dla oka to już wiadomo. Estetyka to jednak nie wszystko, co więcej podstawą jest odpowiednia funkcjonalność. Prosta w obsłudze i RWD (responsive web design), czyli automatyczne dopasowanie szerokości witryny do ekranu urządzania (telefony, tabelety, komputery stacjonarne). Strony www Kalisz

Warto odnieść się tutaj do badań międzynarodowej agencji Global Web Index w 2016 roku. Osoby w wieku 16-24 lat spędziły więcej czasu przeglądając strony internetowe na urządzeniach mobilnych niż komputerach stacjonarnych.

Strony responsywne to obecnie standard, jeśli nie chcesz odstawać od konkurencji, po prostu nie lekceważ tej technologii. Wpływa ona na optymalne dopasowanie wielkości czcionki, ułatwiając czytanie oferty, automatyczne wyświetlanie zdjęć o szerokości każdego urządzenia.


"Reklama jest płatną i bezosobową formą oddziaływania tych, którzy oferują towary lub usługi, na motywy i postępowanie potencjalnych nabywców." - Stanisław Dębski -
pozycjonowanie stron Konin

Dlaczego responsywna strona jest taka ważna?

Gdyby nie przekonał Cię fakt dużej wygody odwiedzających Twoją stronę, to kolejnym ważnym czynnikiem będzie informacja od Google. W 2015 wprowadzono algorytm, który obniża pozycję stron w wyszukiwarce, które nie spełniają technologii RWD.

Responsive web design to już konieczność i jeśli chcesz osiągać wysokie miejsca w wyszukiwarce, ułatwiać obsługę stronę klientom nie zwlekaj z modernizacją. Słaba strona = dużo większe nakłady na reklamę w internecie.

Jakie zdjęcia na stronę internetową?

Siła zdjęcia bardzo pomaga we wszystkich branżach, nawet tych, gdzie nie odrywa pierwszego planu. Zdjęcia wykonane w ruchu, z powietrza, przy dobrym oświetleniu tylko wyróżnią firmę na tle konkurencji.

Warto jednak dodać, aby przy zdjęciach produktowych nie poniosła nas zbytnia fantazja. Piękne i kreatywne zdjęcia przede wszystkim muszą być zgodne z rzeczywistością. W przeciwnym razie możemy mieć sporo zwrotów, których koszty pokrywa firma.

Właściciele sklepów online muszą zadbać, aby zdjęcia przedstawiały produkty w najdrobniejszych szczegółach. Popularne są zdjęcia 3D lub filmy, które zamieszczone na Youtube, dodatkowo zwiększą ilość pozyskiwanych klientów. Strony www Wieluń

Zapraszamy do skorzystania z usług pozycjonowania stron przez Sigma-Art w Kaliszu!


"Reklama tworzy nową filozofię, zgodnie z którą wartości absolutne utożsamiane są z przedmiotem użytkowym." - Ewa Szczęsna -

Reklama internetowa

Dopasowana do branży

od 200 / PLN
  • Pozycjonowanie w Google
  • Kampania Facebook
  • Linki sponsorowane
  • Content marketing
Zainteresowany?

Sklepy internetowe

+ widoczność w Google

od 1999 / PLN
  • Projekt pod konwersje
  • Wdrożona analityka klientów
  • Szybkie ładowanie sklepu
  • Dopasowany do smartfonów
Zainteresowany?

Bezpłatna wycena dla Twojej firmy!