W 2022 roku 60% internetowych klientów pochodziło z urządzeń mobilnych. Czy Twoja strona jest na to Gotowa?   Zadzwoń Teraz! 666-522-018 Napisz Email

Strony internetowe Wieluń

Projektowane przez nas strony internetowe są zaawansowanymi projektami www, spełniające wymagane funkcje i potrzeby rynku w 2019 roku. Kiedy już wykonamy projekt, każdy klient może liczyć na wsparcie administracyjne, marketingowe, doradztwo rozbudowy serwisu czy sklepu online.

Tworzenie stron internetowych Wieluń

Tworząc stronę www lub sklep online, zaczynamy od wspólnej koncepcji, analizy konkurencji, branży i potrzeb rynku. Następnie projektujemy layout graficzny i wprowadzamy wszystkie propozycje i uwagi klienta. Na koniec przenosimy gotową stronę na hosting klienta i jego adres www. Obecna oferta jest dedykowana dla klientów z Wielunia, ale nie ma żadnego problemu, obsługujemy zapotrzebowanie konsumentów z całej Polski oraz spoza granic.Strony internetowe Konin

strony internetowe wieluń, strony www wieluń
projektowanie stron internetowyh wieluń

Sklepy internetowe Wieluń

Ceny stron internetowych w Wieluniu są uwarunkowane wieloma czynnikami. Ilością zaawansowanych skryptów, wdrożonymi modułami i ilością godzin, aby uzyskać efekt „wow”. Doświadczenie Sigma Art pozwala projektować od najprostszych stron www, po rozbudowane serwisy i sklepy internetowe. Czas realizacji to mniej więcej 14-30 dni. Każda strona czy sklep jest wyceniana indywidualnie, po rozmowie lub spotkaniu z klientem.

Główne zalety projektowanych stron internetowych:

 • nowoczesny projekt graficzny
 • witryny zgodna z najważniejszymi elementami User Experience (UX)
 • responsywność stron (RWD) – dostosowanie do wszystkich urządzeń tj. mobilne, desktopy
 • wykorzystanie popularnych systemów zarządzania treścią
 • możliwość edycji i zarządzania stroną/sklepu przez klienta
 • dodanie wizytówki w mapach Google
 • podpięcie kont z mediów społecznościowych (Facebook, Twitter)
 • witryna może mieć wiele wersji językowych
 • szybki czas ładowania
 • kompresja plików css i js

Wieluń. Proponujemy również dodatkowe usługi, jak naprawa lub modernizacja istniejącej strony internetowej. Sklepy internetowe Wieluń. Dobrze zrealizowany sklep wymaga wiedzy z zakresu zarządzania projektem, projektowania UX, grafiki i programowania frontend i backend z panelem CMS.

Branża e-commerce wciąż podbija kolejne branże i rynki. Prowadzenie sklepu internetowego to pozbycie się barier granic i docieranie do milionów użytkowników. Projektowany sklep internetowy w Wieluniu zapewni pełne zarządzanie produktami, magazynem, kategoriami i zamówieniami. Wdrożone moduły płatności, powiadomienia o wysyłce czy promocji, to nic wielkiego. Dowiedz się więcej o ofercie tworzenia sklepu online dla swojej firmy.


"Reklama jest płatną i bezosobową formą oddziaływania tych, którzy oferują towary lub usługi, na motywy i postępowanie potencjalnych nabywców." - Stanisław Dębski -
pozycjonowanie stron wieluń, internetowe i www

Rodzaje oferowanych stron:

Wizytówka firmowa

Atrakcyjna, ale prosta strona www posiadająca max. kilka zakładek, często z panelem CMS. Świetny wybór dla osób, które po prostu chcą zaistnieć w sieci, zaprezentować podstawową ofertę swoim klientom. Dwie zakładki tekstu, formularz kontaktowy z mapą i galerią, to jedna z popularnych stron dla małych firm.

Strona firmowa

Wielozakładkowa strona www z panelem CMS. Idealne rozwiązanie dla firm chcących przekazać swoim odbiorcom więcej szczegółowych informacji o sobie oraz oferowanych produktach i usługach. Posiada zazwyczaj kilka wersji językowych, rozwijane menu, slider, dział aktualności, newsletter, interaktywną mapę dojazdu, dokumenty do pobrania, wykresy oraz statystyki.

Serwis internetowy z CMS

Złożone strony www z niestandardową funkcjonalnością. Rozbudowane menu, wiele wersji językowych, blog, breadcrumbs, ebook do pobrania, moduły reklam, logowanie dla czytelników, forum, wyszukiwarka i wiele więcej opcji.

Landing Page

Najczęściej stosowana strona dla jednego produktu, kampanii promocyjnej lub wydarzenia. Wspiera działania marketingowe w lejku sprzedażowym. Przykład to strona one page, czyli jedna strona www, wyświetlana w całości, przewijana bez przeładowania.

Serwis internetowy z CMS

Złożone strony www z niestandardową funkcjonalnością. Rozbudowane menu, wiele wersji językowych, blog, breadcrumbs, ebook do pobrania, moduły reklam, logowanie dla czytelników, forum, wyszukiwarka i wiele więcej opcji.

Landing Page

Najczęściej stosowana strona dla jednego produktu, kampanii promocyjnej lub wydarzenia. Wspiera działania marketingowe w lejku sprzedażowym. Przykład to strona one page, czyli jedna strona www, wyświetlana w całości, przewijana bez przeładowania.


"Reklama tworzy nową filozofię, zgodnie z którą wartości absolutne utożsamiane są z przedmiotem użytkowym." - Ewa Szczęsna -
pozycjonowanie stron wieluń

Pozycjonowanie stron Wieluń

Analiza i dostosowanie strony do kilkudziesięciu czynników rankingowych Google nie jest zadaniem łatwym i szybkim. Powierzając firmie Sigma Art Wieluń optymalizację strony www, aby podnieść ilość odwiedzających osób oraz pozycje w wyszukiwarce Google, mają Państwo pewność, że wszystko zostanie przeprowadzone z należytą starannością i zaangażowaniem. Pozycjonowanie stron to główna usługa w firmie, w której mamy ponad 5 letnie doświadczenie i sukcesy, nie tylko w Polsce, ale też na rynku UK i Hiszpanii.

Pozycjonowanie sklepu czy strony jest inwestycją w zdobywaniu nowych odbiorców i nisz. Priorytetem działań pozycjonujących w Wieluniu jest optymalizacja techniczna strony internetowej lub sklepu, lepsza struktura, poprawienie tekstów, linkowanie wewnętrzne i budowanie autorytetu domeny. Każdy projekt jest pozycjonowany indywidualnie z osobnym planem. Nie stosujemy szablonowych działań, dzięki czemu możemy pochwalić się licznymi sukcesami.

Reklama internetowa

Dopasowana do branży

od 200 / PLN
 • Pozycjonowanie w Google
 • Kampania Facebook
 • Linki sponsorowane
 • Content marketing
Zainteresowany?

Sklepy internetowe

+ widoczność w Google

od 1999 / PLN
 • Projekt pod konwersje
 • Wdrożona analityka klientów
 • Szybkie ładowanie sklepu
 • Dopasowany do smartfonów
Zainteresowany?

Bezpłatna wycena dla Twojej firmy!